Kalender

NATIONAAL    
JANUARI    
18-19 Goes Supercross
     
FEBRUARI    
10 Groesbeek wintercross MON
10 Eext Offroad-rit MON
24 Lommel (B) VLM motocross
     
MAART    
9 Holten ONK/BK enduro
9-10 Emmen ONK motocross
10 Lierop ONK zijspan en Quad masters
10 Maasbree ONK en NKJ trial
10 Ruinen Offroad-rit + quads
16 Axel DMoM kwalificatie
17 Axel Dutch Masters of Motocross
17 Lochem ONK zijspan en Quad masters
17 Biest-Houtakker MON motocross
17 De Wijk Offroad-rit MON
17 Mettet (B) BeNecup supermoto
23-24 Mill ONK motocross
23-24 Zijtaart MON motocross
24 Varsseveld ONK zijspan en Quad masters
24 Apeldoorn NKJ trial
24 Warken (Lux) BK trial
24 Noordwolde Offroad-rit
30-31 Valkenswaard MXGP
31 Mettet (B) BK enduro
     
APRIL    
6 Heerde UMX motocross
6-jul Lommel (B) GP zijspancross + ONK quad masters
7 Veendam NK motocross
7 Eibergen MON motocross
7 Den Hout MON motocross
7 Boekel NK classic cross 
7 Binche (B) BK enduro
7 Chaumont-Gistoux (B) BK trial
13 Markelo UMX motocross
13-14 Lottum MON motocross
13-14 Heusden-Zolder (B) Speedway
14 Oss Dutch Masters of Motocross
14 Markelo NK classic cross 
14 Opende Jeugdenduro
14 Haacht (B) VLM motocross
14 Zelhem ONK en NKJ trial
14 Hautrage (B) Enduro-cross
19 Bertrix (B) BK trial
20 Eindhoven Jeugdenduro
20-21 Lommel (B) EK jeugdcross voorronde
20-21 Well MON motocross
20-22 Hexel Hexel on Wheels motocross
20-22 Oldebroek GP zijspancross
22 Utrecht NK classic cross 
27 Marum ONK motocross
27 Genk (B) MON BeNeDu jeugdcross
28 Lelystad ONK motocross
28 Horst MON motocross
28 Douzy (F) BK enduro
     
MEI    
1 Mons (B) Enduro-cross
4-mei Berghem BeNeCup supermoto
5 Borculo ONK motocross
5 Gemert MON motocross
5 Vledderveen NK classic cross 
5 Molenbeersel (B) VLM motocross
11 Lelystad BeNeCup supermoto
11 Utrecht MON jeugdcross
11-12 Halle Streekwedstrijden motocross
12 Heerde ONK motocross
12 Boekel MON motocross
12 Lummen (B) VLM motocross
12 Breda NKJ trial
12 Epernay (F) BK enduro
18 Harfsen UMX motocross
18 Horst MON BeNeDu jeugdcross
19 Harfsen ONK motocross
19 Geldermalsen ONK Quadmasters en NK motocross
19 Eersel ONK motocross
19 Bergharen MON motocross
19 Emmen NK classic cross 
19 Schijndel ONK en NKJ trial
19 Avesnes-dur-Helpe (F) Enduro-cross
25 Halle ONK motocross
25 Den Dungen BeNeCup supermoto
25-26 Wanssum MON motocross
26 Halle  ONK zijspan en Quad masters
26 Rocroi (F) BK enduro
30 Rhenen Dutch Masters of Motocross
30 Deurne MON motocross
     
JUNI    
1-2 Den Dungen ONK motocross
1-2 Venlo MON motocross
2 Arnhem NKJ trial
2 Gemert ONK motocross
2 Genk (B) VLM motocross
2 Koningshooikt (BEL) IMBA MX2 motocross
2 St. Hubert (B) BK/ONK enduro
8-9 St. Anthonis MON motocross
9-10 Boekel ONK motocross
9 Lommel (B) MON motocross
10 St. Anthonis MON motocross
15 Enter BeNeCup supermoto
15 Lochem NK classic cross 
15-16 Arnhem EK jeugdcross voorronde + EMX women
16 Lochem UMX motocross
16 Leusden MON motocross
16 Texel NKJ trial
22-23 St. Isidorushoeve UMX motocross
22-23 Zelhem TrialGP
22 Bilstain (B) BeNeCup supermoto
23 Oss ONK zijspan en Quad masters
23 Geldermalsen ONK motocross
23 Reusel MON motocross
23 Hummelo NK classic cross 
23 Chimay (B) BK enduro
29 Lichtenvoorde Streekwedstrijden motocross
29-30 Overloon MON motocross
29-30 Heusden-Zolder (B) Speedway
30 Valkenswaard ONK zijspan en Quad masters
30 Son NK classic cross 
30 Lierneux (B) BK enduro
     
JULI    
6 Borculo UMX jeugdcross
6-7 Markelo GP zijspancross
7 Nistelrode/Berghem MON motocross
7 Geldermalsen NK classic cross
7 Tessenderlo (B) VLM motocross
7 Montherme (F) BK trial
13 Hellendoorn UMX motocross
14 Hummelo NK motocross
14 Eersel MON motocross
19 Lichtenvoorde Zwarte cross DMoM 85 & 125
20 Lichtenvoorde Zwarte cross DMoM zijspan & quad
21 Lichtenvoorde Zwarte cross DMoM 250 & 500
27-28 Warnant-Anhee (B) Enduro-cross
     
AUGUSTUS    
3-4 Lommel (B) MXGP
4 Warsage (BEL) IMBA damescross
9-10-11 Franchimont La Chinelle enduro-cross
15 Balen (B) BK motocross
16-17-18 Cuijk MON veteranencross
18 Kampenhout (B) VLM motocross
18 Chimay (B) BeNeCup supermoto
24 Wachtebeke (B) BK motocross + zijspan
24 Hellendoorn NK classic cross
24-25 Heusden-Zolder (B) Speedway
25 Borculo UMX motocross
25 Cuijk MON motocross
25 Huldenberg (BEL) IMBA open motocross
25 Dinant (B) BK enduro
31 Weilerswist (D) MON BeNeDu jeugdcross
31 Gouda NK classic cross
31 Orp-le-Grand (B) BK motocross
31-1 (sep) Gooik (B) GP zijspancross
     
SEPTEMBER    
1 Veendam ONK motocross
1 Heerde NK motocross
1 Geldermalsen MON motocross
1 Ouffet/Aywalle (B) BK enduro
1 Libramont (B) BeNeCup supermoto
1 Feluy (B) BK trial
1 Steenwijk Offroad-rit + quads
7 Halle UMX motocross
7 Groesbeek MON jeugdcross
8 Halle ONK motocross
8 Lierop ONK motocross
8 Groesbeek IMBA EK dames + No Fear Cup
8 Kersbeek (BEL) ÌMBA zijspancross
8 Verdun (F) BK enduro
14 Hellendoorn ONK motocross
14 Harfsen Jeugdenduro
14 Battice (B) BeNeCup supermoto
15 Meijel IMBA EK open
15 Wavre (B) BK trial
15 Hummelo Streekwedstrijden motocross
21-22 Westerbork ONK motocross
22 Walcourt (B) BK/ONK enduro
22 Berghem MON motocross
22 Lummen (B) VLM motocross
28 Rilland Offroad-rit
28-29 Assen MXoN
29 Europoort ONK en NKJ trial
29 Rilland Cross-country
     
OKTOBER    
5 Holten UMX motocross
5 Hellendoorn ONK enduro + JE2-jeugd
5-6 Baisleux (B) Coupe de lÁvinir jeugdcross
5 Lelystad BeNeCup supermoto
5 Varsseveld ONK motocross
5-6 Havelte Offroad-rit + quads
6 Holten NK motocross
6 Varsseveld Streekwedstrijden motocross
6-7 Heeswijk MON motocross
12 Bergeijk ONK enduro
12-13 St. Isidorushoeve ONK motocross finale
13 Oss IMBA EK zijspan + No Fear Cup
13 Sleen NKJ trial
13 Lichtenvoorde Offroad-rit
19 Vorden ONK enduro
19-20 Tubbergen Offroad-rit + quads
20 Vlissingen Int. Strandcross
20 Lierop MON motocross + No Fear Cup
20 Eltroeungt (F) Enduro-cross
20 Verlu (F) BK trial
26 Harfsen ONK enduro
26 Lemmer Strandcross
27 Meijel MON motocross + No Fear Cup
27 Dongen MON jeugdcross
27 Ruurlo Offroad-rit + quads
27 Handel Offroad-rit MON
     
NOVEMBER    
1-2-3 Zuidbroek Int. Dutch Supercross
2 Zelhem ONK enduro
2 Maasbree ONK en NKJ Kampioenstrial
3 Handel MON maiscross
3 Markelo Offroad-rit + quads
3 Vitrival (B) Enduro-cross
10 Boekel MON maiscross
10 Varsseveld  Offroad-rit
24 Hengelo (GLD) Offroad-rit + quads
29-30 Enter ONK enduro Kampioensrit
30 Enter JE2 jeugdenduro
     
DECEMBER    
27 Staphorst Offroad-rit
     
Alle data onder voorbehoud.     
Check voor aanpassingen en actuele data de websites van de organisaties.
     
     
INTERNATIONAAL    
FEBRUARI    
2 San Diego CA (USA) AMA Supercross
3 Barcelona (SPA) X-trial
9 Budapest (HON) WK superenduro
9 Minneapolis, MN (USA) AMA Supercross
16 Bilbao (SPA) X-trial
16 Arlington TX (USA) AMA Supercross
23 Detroit MI (USA) AMA Supercross
23 Granada (SPA) X-trial
     
MAART    
2 Atlanta, GA (USA) AMA supercross
3 Neuquen (ARG) MXGP
8 Marseille (FRA) X-trial
9 Bilbao (SPA) WK superenduro
9 Daytona. FL (USA) AMA supercross
16 Indianapolis, IN (USA) AMA supercross
22-24 Dahlen (DUI) WK enduro
23 Seattle, WA (USA) AMA supercross
24 Matterlky Basin (ENG) MXGP
30 Houston, TX (USA) AMA supercross
31 Valkenswaard (NL) MXGP
     
     
APRIL    
6 Nashville, TN (USA) AMA supercross
6 San Jose (CR) X-trial
6-7 Gois (POR) EK enduro
7 Pietramurata (ITA) MXGP, EMX 125, WMX
7 Lommel (B) GP zijspancross
13 Denver, CO (USA) AMA supercross
14 Talavera (SPA) GP zijspancross
14 Arleux (FRA) IMBA open
14 Wohlen (ZWI) IMBA zijspan
22 Oldebroek (NED) GP zijspancross
27 East Rutherford, NY (USA) AMA supercross
27 Andorra la Vella (AND) X-trial
     
MEI    
1 Shanghai (CHI) MXGP
3-5 Valpacos (POR) WK enduro
4 Las Vegas (USA) AMA supercross
10-12 Santiago de Compostela (SPA) WK enduro
10-12 Lagares (POR) WESS Extreme XL Lagares
12 Mantova (ITA) MXGP
12 Kramolin (TSJ) GP zijspancross
12 Krasny Dvur (TSJ) IMBA open
17-19 Lozerien (FRA) WESS Trefle Lozerien
18-19 Brenzo (SLO) EK enduro
18 Hangtown Rancho Cordova (USA) AMA outdoor motocross
19 Agueda (POR) MXGP
19 Kiev (OEK) GP zijspancross (ov)
25-26 Pietramurata WK trial
26 Glen Helen (USA) AMA outdoor motocross
26 St. Jean d'Angely (FRA) MXGP
26 Arnoldsweier (DUI) IMBA dames
     
JUNI    
1 Lakewood, Col (USA) AMA outdoor motocross
1-2 Eisenerz (OOS) WESS Erzberg Rodeo
2 Plomion (FRA) GP zijspancross
2 Koningshooikt (BEL) IMBA MX2
7-9 Motegi (JAP) WK trial
9 Orlyonok (RUS) MXGP
9 Kivioli (EST) GP zijspancross
9 Vilaine (FRA) IMBA zijspan
14-16 Ajaccio/Corsica (FRA) WK enduro
15 Mt. Morris, PEN (USA) AMA outdoor motocross
16 Kegums (LET) MXGP
21-23 Rovetta (ITA) WK enduro
22 Jacksonville, FL (USA) AMA outdoor motocross
22-23 Zelhem (NED) WK trial
23 Teutschenthal (DUI) MXGP
23 nnb (ENG) IMBA MX2 en open
29 Southwick, MA (USA) AMA outdoor motocross
29-30 Madona (LET) EK enduro
29-30 Comblain au Pont (BEL) WK trial
30 Lower Drayton (ENG) IMBA dames en zijspan
     
JULI    
6 Red Bud Buchanan (USA AMA outdoor motocross
7 Palembang (IND) MXGP
7 Markelo GP zijspancross
13-14 Gouveia (POR) WK trial
14 Semarang (IND) MXGP
14 Strassbessenbacxh (DUI) GP zijspancross
20 Spring Creek, Millville (USA) AMA outdoor motocross
20 Allaire (FRA) IMBA MX2
20-21 Auron (FRA) WK trial
27 Washougal (USA) AMA outdoor motocross
28 Loket (TSJ) MXGP
28 Stelpe (LET) GP zijspancross
30-4 Sibiu (ROE) WESS RedBull Romaniacs
     
AUGUSTUS    
4 Lommel (BEL) MXGP
4 Warsage (BEL) IMBA dames
10 Unadilla, New Berlin (USA) AMA outdoor motocross
11-12 Skövde (ZWE) EK enduro
12 Uddevalla (ZWE) MXGP, EMX125, EMX250
17 Budds Creek (USA) AMA outdoor motocross
18 Imola (ITA) MXGP
18 Ohlenberg (DUI) IMBA MX2
24 Ironman Crawfordsville (USA) AMA outdoor motocross
25 Uddevalla (ZWE) MXGP
25 Roggenburg (ZWI) GP zijspancross
25 Huldenberg (BEL) IMBA open
31-1 Anglesey Circuit/Trac Mon (ENG) WK trial
     
SEPTEMBER    
1 Gooik (BEL) GP zijspancross
6-8 Heinola (FIN) EK enduro
8 Afyon (TUR) MXGP
8 Gueugnon (FRA) GP zijspancross
8 Kersbeek (BEL) IMBA zijspan
8 Groesbeek (NED) IMBA dames
13-15 Uhlirske Janovice (TSJ) WK enduro
15 Rudersberg (DUI) GP zijspancross
15 Meijel (NED) IMBA open
21-22 Hawkstone Park (ENG) WESS cross-country
21-22 nnb (SPA) WK trial
22 HongKong (HK) MXGP
22 Amriswil (ZWI) IMBA dames
27-28 Ibiza (SPA) Trial der Naties
27-29 Ambert (FRA) WK enduro
28-29 Assen (NED) MXoN
29 Kleinhau (DUI) IMBA open en zijspan
     
OKTOBER    
5-6 Solsona (SPA) WESS enduro
13 Oss (NED) IMBA zijspan
     
NOVEMBER    
2-3 Getzen (DUI) WESS GetzenRodeo
11-16 Portimao (POR) ISDE Zesdaagse
     
Alle data onder voorbehoud.     
Check voor aanpassingen en actuele data de websites van de organisaties.