Kalender

Zowel nationaal als internationaal is de wedstrijdkalender behoorlijk gewijzigd ivm de afgelastingen i.v.m. het Corona-virus. Deze kalenders zijn bijgewerkt t/m 16 april 2020; raadpleeg de website’s van KNMV/MON, promotors of organisatoren voor de meest actuele stand van zaken.

WEDSTRIJDKALENDER NATIONAAL

SEPTEMBER
6HeerdeNK motocross (ov)
6Kersbeek (BEL)IMBA sidecar
6SteenwijkOffroad-rit + quads
6BergharenMON motocross
6Dinant (BEL)BK en ONK inters enduro
6AnnenNat. Grasbaan
12-13RilandCrosscountry
13HalleONK motocross
13BerghemNK motocross
13BredaONK en NKJ trial
13MeijelIMBA MX open
13Verdun (FRA)BK enduro
13Houtvenne (BEL)BK motocross
13NoordwoldeONK grasbaan
13JonkersvaartMON brommercross
13PeizeMON grasbaan
19KuinreNat. grasbaan
20VlissingenInt. Strandcross
20Battice (BEL)Benecup supermoto
20RodenWK/Int. grasbaan
26VeenoordInt speedway
26-27BerghemMON motocross
27Reet (BEL)BK motocross
27Walcourt (BEL)BK enduro
27Wavre (BEL)BK trial
27De WijkMON grasbaan
OKTOBER
3HellendoornONK enduro
3-4HavelteOffroad-rit + quads
3-4Baisieux (BEL)Coupe de l’Avenir motocross
4VarsseveldMXoEN sidecar en quad
4OssIMBA sidecar
4SleenNKJ trial
4Binche (BEL)BK enduro
4Comblain-au-Point (BEL)BK trial
9-11MettetSuperbiker supermoto
11LichtenvoordeOffroad-rit
11ReuselIMBA dames
11Vitrival (BEL)Belgian endurance-cross
11Verviers (BEL)BK trial
17VordenONK enduro
17TubbergenOffroad-rit + quads
17-18ZelhemONK en NKJ kampioenstrial
18TubbergenOffroad-rit
18VeghelOffroad-rit MON
18Vertus (FRA)BK trial
18Frasnes-lez-Buissenal (BEL)Belgian endurance-cross
24HarfsenONK enduro
25RuurloOffroad-rit + quads
25DongenMON jeugdcross
25MeijelMON motocross
25HandelOffroad-rit MON
30-31ZelhemONK enduro kampioensrit
30-2ZuidbroekInt. Dutch Supercross
NOVEMBER
1MarkeloOffroad-rit
1HandelMON maiscross
8Mons (BEL)BK trial
8VarsseveldOffroad-rit
14BalkbrugOffroad-rit MON
21-22Mettet (BEL)supermoto
22Hengelo (Gld)Offroad-rit
DECEMBER
29StaphorstOffroad-rit
31Wachtebeke (BEL)BK motocross

WEDSTRIJDKALENDER INTERNATIONAAL

JUNI
13Jacksonville FL (USA)AMA outdoor motocross
20La Réole (FRA)WK langbaan finale 2
20Mt. Morris PEN (USA)AMA outdoor motocross
21Kramolin (TSJ)GP zijspancross
27Southwick MA (USA)AMA outdoor motocross
27-28Belchatow (POL)WESS 111 Megawatt
27-28Kielce (POL)EK enduro
28Saint Jean d’Angely (FRA)MXGP + EMX125, EMX Open
JULI
3-16RuslandFIM Silkway Rally
4Buchanan MICH (USA)AMA outdoor motocross
5Orlyonok (RUS)MXGP + EMX250, EMX Open
5Tolmezzo (ITA)WK trial
5Palemberg (IND)MXGP
5Feldkirch (OOS)IMBA Sidecar en Ladies
11Lakewood COL (USA)AMA outdoor motocross
12Kegums (LET)MXGP + EMX250, EMX Open
12Lange (EST)GP zijspancross
12Tong (ENG)WK trial
17-19Saaremaa (EST)WK enduro
18Milville MIN (USA)AMA outdoor motocross
18Allaire (FRA)IMBA MX2
19Maggiora (ITA)MXGP + EMX Open, WMX
21-25Sibiu (ROE)WESS Romaniacs
23-25Skovde (ZWE)WK enduro
25Washougal WA (USA)AMA outdoor motocross
26Loket (TSJ)MXGP + EMX65, EMX85, EMX2T
AUGUSTUS
8Forssa (FIN)WK langbaan finale 4
8-9Megapolis (GRI)WK jeugdcross
8-9Plasy (TSJ)EK enduro
14-23BraziliëFIM Dos Sertos Rally
15Unadilla NY (USA)AMA outdoor motocross
15-16Seguatchie (USA)WESS Tennessee Knockout
16Uddevalla (ZWE)MXGP + EMX125, EMX250
22Budds Creek MAR (USA)AMA outdoor motocross
22Isbergues (FRA)IMBA nachtcross
23Iitti-KymiRing (FIN)MXGP + EMX125, EMX250, EMX2T
29Ironman Crawfordsville IN (USA)AMA outdoor motocross
30Roggenburg (ZWI)GP zijspancross
30Cahors (FRA)WK trial
30Wingles (FRA)IMBA sidecars en ladies
SEPTEMBER
5Morizes (FRA)WK langbaan of Nations
5Pala CA (USA)AMA outdoor motocross
6Pobladura de las Regueras (SPA)WK trial
6Afyonkarahisar (TUR)MXGP + EMX Open, WMX
6Kersbeek (BEL)IMBA sidecar
6Orehova Vas (SLO)GP zijspancross
13Gouveia (POR)Trial der Naties
13Shanghai (CHI)MXGP
13Jinin (TSJ)GP zijspancross
13Weilerswist (DUI)IMBA 85 en 125
13Meijel (NED)IMBA MX open
18-20Requista (FRA)WK enduro
20Roden (NED)WK langbaan
20Imola (ITA)MXGP + EMX125, WMX
20Rudersberg (DUI)GP zijspancross
20Amriswil (ZWI)IMBA ladies
26Rzeszow (POL)WK langbaan finale 5
27Ernée (FRA)MXoN
27Amriswil (ZWI)IMBA ladies
OKTOBER
4Pietramurata (ITA)MXGP + EMX250, EMX2T
4Oss (NED)IMBA sidecars
8-13MarokkoFIM Rally du Maroc
9-11Aguilar de Campoo (SPA)WESS Hixpania Hard Enduro
10Carson CAL (USA)Monster Energy Cups supercross
11Intu Xanadu-Arroyomolinos (SPA)MXGP + EMX125, WMX
11Reusel (NED)IMBA dames
18Agueda (POR)MXGP + EMX125, EMX250
NOVEMBER
1IndonesiëMXGP
1Riola Sardo Sardinië (ITA)MXoEN en WMXoN
6Liévin (FRA) X-trial of Nations
7-8Castel di Tora (ITA)EK enduro
8IndonesiëMXGP
22Neuquen (ARG)MXGP

Alle data onder voorbehoud.
Check voor aanpassingen en actuele data de websites van de organisaties.

(Visited 506 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Sluiten